Lijn 66 Utrecht Busstation West - Nieuwegein Stadscentrum
Voormalige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Regiovervoer Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G |
Periode | 21 juli 2013 t/m 7 december 2013 |
Voorganger(s) | 66 |
Opvolger(s) | 66 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 66 reed van Utrecht Centraal via Kanaleneiland Zuid en Nieuwegein Plettenburg naar Nieuwegein Stadscentrum.
Route
Halte | ||
Utrecht, Busstation West | ||
Utrecht, Lanslaan | ||
Utrecht, Europalaan | ||
Utrecht, P+R Westraven | ||
Nieuwegein, Remiseweg | ||
Nieuwegein, Huis de Geer | ||
Nieuwegein, Noorderveld | ||
Nieuwegein, Buys Ballotbaan | ||
Nieuwegein, Fahrenheitbaan | ||
Nieuwegein, Wattbaan | ||
Nieuwegein, Oosterlichtcollege | ||
Nieuwegein, De Bongenaar | ||
Nieuwegein, Marconi | ||
Nieuwegein, Merwesteintunnel | ||
Nieuwegein, Binnenwal | ||
Nieuwegein, Stadshuis | ||
Nieuwegein, Stadscentrum |
Geschiedenis
Met ingang van 8 december 2013 ging de nieuwe concessie Regio Utrecht in en nam Qbuzz het vervoer onder de naam U-OV over. Lijn 66 nam de route van lijn 47 via de Liesbosch over en reed zodoende niet meer via Plettenburg. In Utrecht werd vanaf die datum voortaan op alle haltes gestopt.