Lijn 666 Well Maaijenstraat - 's-Hertogenbosch Centraal Station
Versie door Juijnrossum (overleg | bijdragen) op 17 feb 2012 om 11:51
Buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (richting 's-Hertogenbosch) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 666 rijdt van Well via Ammerzoden en Hedel naar 's-Hertogenbosch.
Route
Halte | ||
Well, Maaijenstraat | ||
Well, Dorpstraat | ||
Ammerzoden, Wellsedam | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Ammerzoden, Haarstraat | ||
Ammerzoden, Ammerzodenseweg | ||
Hedel, Oudewaai | ||
Hedel, Uithovensestraat | ||
Hedel, Blankensteijn | ||
's-Hertogenbosch, Treurenburg | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan | ||
↓ | 's-Hertogenbosch, Station-Oost | |
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station |