Lijn 661 Maastricht Busstation - Sittard Station NS
Voormalige belbuslijn 661 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Regio | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1997 t/m ... |
Voorganger(s) | 61 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/ochtendspits |
Dal | reed niet |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/ochtend |
Zondag | reed niet |
Lijn 661 reed van Maastricht via Meerssen, Moorveld, Beek, Neerbeek en Geleen naar Sittard.
Route
Halte | ||
Maastricht, Busstation/NS | ||
Maastricht, Wilhelminasingel | ||
Maastricht, Sint Maartenslaan | ||
Maastricht, Markt | ||
Maastricht, Boschstraat | ||
Maastricht, Bosscherweg/Noorderbrug | ||
Maastricht, Meerssenerweg 71 | ||
Maastricht, Kemenadeplein | ||
Rothem, Kruispunt | ||
Meerssen, Maastrichterweg/St. Josephstraat | ||
Meerssen, Viaduct | ||
Meerssen, Nabij Viaduct | ||
Meerssen, Rouvette | ||
Moorveld, Maastricht Aachen Airport | ||
Moorveld, Bedrijvenpark | ||
Beek, Villapark | ||
Beek, Centrum | ||
Beek, Prins Mauritslaan/Kennedylaan | ||
Neerbeek, Prins Mauritslaan | ||
Neerbeek, Kerk | ||
Neerbeek, Aldenhofstraat/Neerbeekerstraat | ||
Geleen, Europalaan/Van Akenstraat | ||
Geleen, Bejaardencentrum | ||
Geleen, Liennaertsstraat/Europalaan | ||
Geleen, Liennaertsstraat/Zuidhof | ||
Geleen, Rembrandtlaan/Marisstraat | ||
Geleen, Rembrandtlaan 6 | ||
Geleen, Nachtegaalstraat | ||
Geleen, Rijksweg/Centrum | ||
Geleen, Pastoor Vonckenstraat | ||
Geleen, Eindstraat | ||
Geleen, Rijksweg Noord | ||
Sittard, Geuweg | ||
Sittard, Technische School | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Busstation/NS |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1997/1998 kreeg lijn 61 gezelschap van een lijntaxi, deze kreeg het lijnnummer 661 en ging de minder rendabele ritten vervangen.
Van maandag t/m vrijdag reed de lijntaxi 's ochtendsvroeg twee ritten van Beek naar Sittard, daarna reed de reguliere buslijn tot ongeveer 20:00, waarna de lijntaxi het de rest van de avond weer overnam. Op zaterdagochtend reed de lijntaxi één rit va Beek naar Sittard en vervolgens gold het doordeweekse principe. Op zondag werd 's avonds vanaf 20:15 als lijntaxi gereden en alleen tussen Beek en Sittard, waar aangesloten werd op lijntaxi 651.