Lijn 660 Lunteren De Wormshoef - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Versie door Xanland (overleg | bijdragen) op 30 sep 2012 om 01:41 (Lijn 660 Barneveld Station Centrum - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool hernoemd naar Lijn 660 Lunteren De Wormshoef - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool: Andere beginhalte.)
Buslijn 660 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (1x per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 660 is een schoolbus en rijdt van Lunteren via Meulunteren, De Valk en Wekerom naar Apeldoorn.