Lijn 641 Antwerpen Rooseveltplaats - Wuustwezel Stelplaats
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 641 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 24 augustus 2004 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 641 rijdt van Antwerpen via Brasschaat naar Wuustwezel.
Dienstregeling
- In de spitsrichting wordt 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Noorderbrug | ||
Antwerpen, Straatsburgdok | ||
Antwerpen, Noorderlaan | ||
Antwerpen, Station Luchtbal | ||
Brasschaat, P+R Sint-Job | ||
Brasschaat, De Burletheide | ||
Brasschaat, Struikenlaan | ||
Wuustwezel, Koersdreef | ||
Wuustwezel, Kochdreef | ||
Wuustwezel, Bosduinstraat | ||
Wuustwezel, Verellenlaan | ||
Wuustwezel, Klooster | ||
Wuustwezel, Martendijk | ||
Wuustwezel, Beersgat | ||
Wuustwezel, Kouterstraat | ||
Wuustwezel, Dorp | ||
Wuustwezel, Guido Gezellelaan | ||
Wuustwezel, Voetbalplein | ||
Wuustwezel, Stelplaats |
Geschiedenis
In het kader van het Minder Hinderplan werden op 24 augustus 2004 diverse nieuwe buslijnen geïntroduceerd. Onder het lijnnummer 641 ging een snelbus rijden tussen Antwerpen en Wuustwezel, die tussen Antwerpen en Brasschaat Maria-ter-Heide rechtstreeks via de E19 reed. In de spitsrichting ging deze lijn elk half uur rijden en in de tegenspits, de daluren en op zaterdag elk uur.
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn ging lijn 641 vanaf 1 september 2012 voortaan al bij Luchtbal de snelweg op en verviel de route door Merksem.