Lijn 637 Heerlen Busstation/NS - Sittard Station NS
Voormalige buslijn 637 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 637 reed van Heerlen via Brunssum, Merkelbeek en Doenrade naar Sittard.
De eerste vroege ritten op alle dagen reden het hele traject, in de avonduren en op zondag werd alleen tussen Sittard en Brunssum gereden.
Route
Halte | ||
Heerlen, Busstation/NS | ||
Heerlen, C.B.S. | ||
Heerlen, Sittarderweg / Kerk | ||
Heerlen, Sittarderweg 152 | ||
Heerlen, Heksenberg / Kerk | ||
Heerlen, Heerenweg / Bezoekerscentrum | ||
Brunssum, Zeekoelen | ||
Brunssum, Langeberg | ||
Brunssum, Prins Hendriklaan / Bodemplein | ||
Brunssum, Schuttersveld | ||
Brunssum, Egge | ||
Brunssum, Wilhelminastraat | ||
Brunssum, Gregoriuskerk | ||
Brunssum, Kennedylaan 20 | ||
Brunssum, Europalaan / Winkelcentrum | ||
Brunssum, Kennedylaan / Winkelcentrum | ||
Brunssum, Loogstraat | ||
Merkelbeek, Rabobank | ||
Douvergenhout, Steenweg | ||
Douvergenhout, Haagstraat | ||
Klein Doenrade, Klein Doenraderweg | ||
Doenrade, Kluisstraat / Zwarte Graaf | ||
Doenrade, Valderensweg | ||
Windraak, Windraak | ||
Watersley, Watersley | ||
Leyenbroek, Kerk | ||
Leyenbroek, Irenelaan | ||
Leyenbroek, Beukeboom | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Busstation/NS |