Lijn 636 Hoorn Station - Aartswoud Zuiderzeestraat
Buslijn 636 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 636 rijdt van Hoorn via Wognum, Benningbroek, Sijbekarspel, De Weere en Hoogwoud naar Aartswoud.
In de ochtendspits wordt er naar Hoorn gereden en in de middagspits naar Aartswoud.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Station Uitstaphalte | ||
Hoorn, Westfriesgasthuis | ||
Hoorn, Technische School | ||
Hoorn, Nieuwe Steen | ||
Hoorn, Copernicus | ||
Hoorn, Oscar Romero | ||
Hoorn, Oostergouw | ||
Wognum, Kleine Zomerdijk | ||
Wognum, Raadhuisplein | ||
Wognum, Raadhuisstraat | ||
Wognum, Sportlaan | ||
Benningbroek, A.C. de Graafweg | ||
Benningbroek, Nieuweweg | ||
Benningbroek, Dr. de Vriesstraat | ||
Benningbroek, Molenbuurt | ||
Sijbekarspel, Westerstraat | ||
Sijbekarspel, Schimmel | ||
Sijbekarspel, Kerkbuurt | ||
Sijbekarspel, Vekenweg | ||
De Weere, De Hooge Weere | ||
De Weere, Driestedenweg | ||
De Weere, Beatrixlaan | ||
Hoogwoud, Gouwe | ||
Hoogwoud, Herenweg | ||
Hoogwoud, Burg. Heijmansstraat | ||
Hoogwoud, Oosterboekelweg | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, De Dars | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, Oosterboekelweg | ||
Hoogwoud, Burg. Heijmansstraat | ||
Hoogwoud, Herenweg | ||
Aartswoud, Schoolstraat | ||
Aartswoud, Zuiderzeestraat |