Lijn 635 Ooltgensplaat Weespad - Middelharnis Centrum
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 3 mrt 2013 om 17:26 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=635 |vervoerder=Connexxion |concessie=Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |lijnsoort=Belbus |formule=Lijntaxi |frequentie_avond=1x/2 uur |frequen…')
Voormalige buslijn 635 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 635 reed van Ooltgensplaat via Achthuizen, Den Bommel, Stad a/h Haringvliet, Middelharnis en Sommelsdijk naar Middelharnis.
Route
Halte | ||
Ooltgensplaat, Weespad | ||
Ooltgensplaat, Lindelaan | ||
Ooltgensplaat, Kerksingel | ||
Ooltgensplaat, Esdoornstraat | ||
Achthuizen, De Stoof | ||
Achthuizen, Dorp | ||
Achthuizen, Schaapsweg | ||
Den Bommel, Bommelstee | ||
Den Bommel, Boven Oostdijk | ||
Den Bommel, Molen | ||
Den Bommel, Molendijk/Zuidzijde | ||
Stad a/h Haringvliet, Molen | ||
Stad a/h Haringvliet, Molendijk | ||
Stad a/h Haringvliet, Nieuwstraat | ||
Middelharnis, Doetinchemsestraat | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Sommelsdijk, De Samaritaan | ||
Middelharnis, Centrum |