Lijn 632 Medemblik Busstation - Wieringerwerf Ing. Ovingestraat
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:06 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 632 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag per richting |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 632 reed van Medemblik via Kreileroord naar Wieringerwerf. In de spitsuren werden er vier ritten per richting geboden.
Route
Halte | ||
Medemblik, Busstation | ||
Medemblik, Gemaal Lely | ||
Kreileroord, Wagenpad | ||
Kreileroord, Oostermiddenmeerweg | ||
Kreileroord, Schervenweg | ||
Kreileroord, Noorderdijkweg | ||
Kreileroord, Zuiderkwelweg | ||
Wieringerwerf, Badweg | ||
Wieringerwerf, Ir. Krijnstraat | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Wieringerwerf, Ing. Ovingestraat |