Lijn 632 Medemblik Busstation - Wieringerwerf Ing. Ovingestraat
Buslijn 632 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4 ritten |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 632 rijdt van Medemblik via Kreileroord naar Wieringerwerf. In de spitsuren worden 4 ritten per richting geboden.
Route
Halte | ||
Medemblik, Busstation | ||
Medemblik, Gemaal Lely | ||
Kreileroord, Wagenpad | ||
Kreileroord, Oostermiddenmeerweg | ||
Kreileroord, Schervenweg | ||
Kreileroord, Noorderdijkweg | ||
Kreileroord, Zuiderkwelweg | ||
Wieringerwerf, Badweg | ||
Wieringerwerf, Ir. Krijnstraat | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Wieringerwerf, Ing. Ovingestraat |