Lijn 62 Loppersum Station - Uithuizen Station
Belbuslijn 62 | |
---|---|
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur (vaste lijndienst) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag (niet op zaterdag) |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 62 rijdt van Loppersum via Westeremden, Garsthuizen, Eppenhuizen en Zandeweer naar Uithuizen.
Route
Halte | ||
Loppersum, Station | ||
Loppersum, Stork | ||
Westeremden, Fiveldijk | ||
Westeremden, Molenweg | ||
Westeremden, Kerk | ||
Westeremden, Molenweg | ||
Westeremden, Moeke's Hoes | ||
Garsthuizen, Coolmanspad | ||
Garsthuizen, Smydingheweg 29 | ||
Garsthuizen, Kerk | ||
Garsthuizen, Kraaibek | ||
Eppenhuizen, Kerk | ||
Zandeweer, Molen | ||
Zandeweer, Hoofdstraat | ||
Doodstil, Veilingweg | ||
Uithuizen, Havendwarsweg | ||
Uithuizen, J. Cohenstraat | ||
Uithuizen, Wilgenbos | ||
Uithuizen, Geraldadrift | ||
Uithuizen, De Laan | ||
Uithuizen, Station |
Geschiedenis
Op 5 januari 2014 vervielen alle routevarianten en ging de lijn op maandag t/m vrijdag overdag 1x/uur het hele traject rijden, hetzij dat de ritten in de daluren gereserveerd moesten worden.