Lijn 623 Utrecht De Uithof UMC - Amersfoort GSG Paladijnenweg
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:47 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 623 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag per richting |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 623 rijdt van Utrecht De Uithof AZU rechtstreeks naar de GSG Paladijnenweg in Amersfoort.
's Ochtends wordt richting Amersfoort gereden, 's middags richting Utrecht.
Route
Halte | ||
Utrecht-De Uithof, AZU | ||
Amersfoort, GSG Arnhemseweg | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg |