Lijn 610 Bonn, Giselherstraße - Duisdorf Bahnhof
Buslijn 610 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Rijdt sinds | 28 augustus 2019 |
Voorganger(s) | 610, 613 |
Frequenties
| |
Spits | 3-9x/uur |
Spits (vakantie) | 3-6x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 610 rijdt van Bonn Mehlem via Rüngsdorf, Bad Godesberg, Plittersdorf, Hochkreuz, Gronau, Südstadt, Hauptbahnhof, Endenich, Dransdorf en Lessenich naar Duisdorf.
Dienstregeling
- In de spitsrichting buiten de vakanties wordt 3 à 6x/uur extra tussen Hochkreuz en het Hauptbahnhof gereden. In de vakanties rijden alleen in de ochtendspits drie verdichtingsritten richting Hochkreuz.
- Van maandag tot en met zaterdag wordt de frequentie na circa 20:30 uur verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.
- Op zaterdag wordt de frequentie na circa 9:30 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur.
- Op zondag wordt de frequentie na circa 11:30 uur verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
- In combinatie met de lijnen 611 en 613 wordt op een gedeelte van de route een verhoogde frequentie aangeboden.
Route
Halte | ||
Bonn, Giselherstraße | ||
Bonn, Oberaustraße | ||
Bonn, Gunterstraße | ||
Bonn, Mehlem Ort | ||
Bonn, Dreholzstraße | ||
Bonn, Brunhildstraße | ||
Bonn, Mehlem Bahnhof | ||
Bonn, Deichmanns Aue | ||
Bonn, Tannenallee/KfW Bankengruppe | ||
Bonn, Wendelstadtallee | ||
Bonn, Gutenbergallee | ||
Bonn, Römerplatz | ||
Bonn, Erlöserkirche | ||
Bonn, Bad Godesberg Bahnhof/Rheinallee | ||
Bonn, Kronprinzenstraße | ||
Bonn, Otto-Kühne-Schule | ||
Bonn, Denglerstraße | ||
Bonn, Plittersdorf Mitte | ||
Bonn, Saarstraße | ||
Bonn, Danziger Straße/Deutsches Museum Bonn | ||
Bonn, Hochkreuz | ||
Bonn, Deutsches Forschungsgemeinschaft | ||
Bonn, Ahrstraße/Deutsches Museum Bonn | ||
Bonn, Kennedyallee | ||
Bonn, Rheinaue Süd | ||
Bonn, Rheinaue Hauptzugang | ||
Bonn, Rheinaue Parkrestaurant | ||
Bonn, Johanniter-Krankenhaus | ||
Bonn, Post Tower | ||
Bonn, Deutsche Welle | ||
Bonn, Heussallee/Museumsmeile | ||
Bonn, UN Campus Bahnhof | ||
Bonn, Straßburger Weg | ||
Bonn, Schedestraße | ||
Bonn, Arndtstraße | ||
Bonn, Herz-Jesu-Hof | ||
Bonn, Nassestraße/Arithmeum | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Herwarthstraße | ||
Bonn, Mozartstraße | ||
Bonn, Karlstraße | ||
Bonn, Verdistraße | ||
Bonn, Auf dem Hügel | ||
Bonn, Immenburgpark | ||
Bonn, Am Propsthof | ||
Bonn, Verweyenstraße | ||
Bonn, Endenich Nord Bahnhof | ||
Bonn, Hans-Sachs-Straße | ||
Bonn, An der Dransdorfer Burg | ||
Bonn, Dransdorf Kirche | ||
Bonn, Meßdorfer Straße | ||
Bonn, Martin-Legros-Straße | ||
Bonn, Gielsdorfer Straße | ||
Bonn, Ermlandstraße | ||
Bonn, Lessenich Kapelle | ||
Bonn, Duisdorf Neuer Friedhof | ||
Bonn, Duisdorf Bahnhof |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2019 werd de route gewijzigd. Vanaf Bad Godesberg werd voortaan naar Rüngsdorf en Mehlem gereden, hiermee werd de route van lijn 613 overgenomen. Lijn 613 werd op zijn beurt vanaf Bad Godesberg naar Heiderhof verlengd om de route van lijn 610 over te nemen. Tevens werd de dienstregeling in het weekend uitgebreid. Op zaterdag werd overdag de frequentie tot circa 20:30 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondagochtend werd de halfuursdienst om 9:30 uur in plaats van om 11:00 uur opgestart.
Op 11 december 2022 werd de frequentieverhoging op zondag twee uur naar achteren geschoven waardoor pas vanaf 11:30 uur in plaats van 9:30 uur 2x/uur werd gereden.
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 610
- Buitenlandse buslijnen
- Verkeersverbond VRS
- Lijn in Duitsland
- Stadsdienst Bonn
- Plaats Bonn
- Station Bonn-Mehlem
- Station Bonn-Bad Godesberg
- Bonn Hochkreuz/Deutsches Museum Bonn
- Bonn Heussallee/Museumsmeile
- Station Bonn UN Campus
- Station Bonn Hbf
- Station Bonn-Endenich Nord
- Station Bonn-Duisdorf