Lijn 603 Eemdijk Pontveer - Nijkerk Corlaer College
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | nog niet bekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/dag (ri. Spakenburg) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 rijdt van Eemdijk via Bunschoten en Spakenburg naar Nijkerk.
Dienstregeling
- De ochtendrit rijdt van Eemdijk naar Nijkerk, de middagritten rijden van Nijkerk echter tot Spakenburg.
- Op overige tijdstippen van dag verzorgt buurtbus 503 de verbinding tussen Spakenburg en Eemdijk.
- Deze lijn rijdt alleen in de wintermaanden (vanaf de herfstvakantie tot aan de meivakantie).
Route
Halte | ||
35px↓ | Eemdijk, Pontveer | |
Eemdijk, Ringweg | ||
Bunschoten, Beethovenlaan | ||
↑ | Spakenburg, Brahmslaan | |
Spakenburg, Goudoever | ||
Spakenburg, Broerswetering | ||
Spakenburg, Kuyperstraat | ||
Spakenburg, Boompjes | ||
Bunschoten, Gemeentehuis | ||
Bunschoten, De Kleine Pol | ||
Nijkerk, De Veenhuis | ||
Nijkerk, Watergoorweg | ||
Nijkerk, Havenstraat | ||
Nijkerk, Torenstraat | ||
Nijkerk, Station | ||
Nijkerk, Van Rensselaerstraat | ||
Nijkerk, Tinbergenlaan | ||
Nijkerk, Corlaer College |
Geschiedenis
Op 15 december 2013 is deze lijn nog maar 1 rit per richting gaan rijden. De 2 ritten op woensdag richting Bunschoten zijn wel blijven rijden. Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer over en werden er voortaan dagelijks twee middagritten gereden.