Lijn 601 Leer Bahnhof/ZOB - Collhusen Schulzentrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 aug 2016 om 18:39 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2016 |lijnnr=601 |land=Duitsland |vervoerder=Fischer Bus |concessie=VEJ |lijnsoort=Schoolbus |frequentie_spits=4x/dag...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 601 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Fischer Bus |
Concessie | VEJ |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 3x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 601 rijdt van Leer via Breinermoor, Folmhusen, Idehörn, Ihrhove en Ihren naar Collhusen.
Dienstregeling
- In de ochtend rijdt één rit van Esklum naar Collhusen via Idehörn en Ihren, één rit rijdt van Collhusen naar Leer niet via Idehörn en één rit rijdt van Leer naar Collhusen via Idehörn en Ihren.
- In de middag rijden drie ritten vanaf Collhusen, waarvan twee naar Leer en één naar Breinermoor Feuerwehr, allen via Idehörn. In de omgekeerde richting rijdt één rit van Breinermoor naar Collhusen die niet via Idehörn en Ihren rijdt.
Route
Halte | ||
Leer, ZOB | ||
Esklum, Esklum | ||
Breinermoor, Breinermoor | ||
Breinermoor, Feuerwehr | ||
Breinermoor, Ecke Wilderfang | ||
Idehörn, Idehörn | ||
Idehörn, Idehörner Straße 20 | ||
Folmhusen, B438 | ||
Folmhusen, Loogweg/Kreuzung | ||
Folmhusen, Loogweg/Mitte | ||
Folmhusen, Feuerwehr | ||
Folmhusen, Klingsterweg | ||
Folmhusen, Kreuzung B70 | ||
Folmhusen, Schulmuseum | ||
Ihrenhove, Abzweig Telkampweg | ||
Ihrenhove, Abzweig Lüdeweg | ||
Ihrenhove, Kreuzung | ||
Ihrenhove, Schule/Friedhof | ||
Ihren, Schule Patersweg | ||
Collhusen, Schulzentrum |