Lijn 58 Dokkum Autobusstation - Birdaard Jislumerdyk
Voormalige buslijn 58 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Leyland, Den Oudsten |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 2x/woensdags |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 58 reed van Dokkum via Bornwerd, Raard, Lichtaard, Reitsum, Genun en Jislum naar Birdaard.
Route
Halte | ||
Dokkum, Busstation | ||
Dokkum, Hanspoort | ||
Dokkum, Watertoren | ||
Dokkum, Betterwird | ||
Bornwerd, Bornwirderhoek | ||
Raard, Raard | ||
Lichtaard, Lichtaard | ||
Reitsum, Reitsum | ||
Genum, Genum | ||
Jislum, Jislum | ||
Birdaard, Jislummerdyk |