Lijn 589 Ossenisse Lageweg - Clinge De Sterre
Buurtbuslijn 589 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Oost Zeeuws-Vlaanderen |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 1 maart 2015 |
Voorganger(s) | 489 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 589 rijdt van Ossenisse via Kloosterzande, Kuitaart, Lamswaarde, Kruispolderhaven, Paal, Graauw, Zandberg en Hulst naar Clinge.
Dienstregeling
- Tot 13:00 uur wordt 1x/2 uur gereden, na 13:00 uur wordt 1x/uur gereden.
- Om 13:30 uur start één rit naar Clinge bij de halte Dorpsstraat in Graauw.
- De eerst en laatste ritten van de dag rijden niet altijd de volledige route.
Route
Halte | ||
Ossenisse, Lageweg | ||
Walsoorden, Walsoordensestraat | ||
Kloosterzande, Kerk | ||
Kloosterzande, Molen | ||
Kloosterzande, Cloosterstraat | ||
Kuitaart, Dorp | ||
Lamswaarde, Kerk | ||
Kruispolderhaven, Kruispolderhaven | ||
Paal, Duivenhoeksestraat | ||
Graauw, Oude Kaai | ||
Graauw, Dorpsstraat | ||
Zandberg, Dorp | ||
Hulst, De Blaauwe Hoeve | ||
Hulst, Huisartsenport | ||
Hulst, Oude Polderstraat | ||
Hulst, Van Ceulenplein | ||
Hulst, Busstation | ||
Hulst, Markt | ||
Hulst, 's-Gravenhofplein | ||
Hulst, Markt | ||
Hulst, Stationsplein | ||
Hulst, Van der Maelstedeweg | ||
Hulst, Grote Kreekweg | ||
Hulst, Grote Kreek | ||
Clinge, Zeegat | ||
Clinge, 's-Gravenstraat | ||
Hulst, Zoetevaart | ||
Clinge, Molenstraat | ||
Clinge, De Sterre |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment werd lijn 489 met honderd eenheden opgehoogd om de buurtbussen in de 5xx serie te brengen.
Op 30 augustus 2015 werd de extra rit in de ochtendspits tussen Kloosterzande en Hulst geschrapt.