Lijn 57 Leiden Centraal Station - Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis
Voormalige buslijn 57 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 57 reed van Leiden via Oegstgeest, Voorhout, Noordwijkerhout, Lisse, Hillegom en Bennebroek naar Hoofddorp.
Van maandag t/m vrijdag overdag werd slechts 1x/uur gereden tussen Lisse Vreewijk en Hoofddorp.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, CS Noordzijde/LUMC | ||
Leiden, Posthof | ||
Leiden, Gorlaeus Laboratorium | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Voorhout, Oosthoutlaan | ||
Voorhout, Schoutenlaan | ||
Voorhout, Soldaatje | ||
Noordwijkerhout, Brink | ||
Lisse, Keukenhofdreef | ||
Lisse, Vreewijk | ||
Hillegom, Olympiaweg | ||
Hillegom, Voltstraat | ||
Bennebroek, Bennebroekerlaan | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 14 december 2008 kwam het traject tussen Hillegom en Hoofddorp te vervallen vanwege de toekomstige dubbeling met de nieuwe lijn 310. Daarvoor in de plaats ging de lijn na Lisse via de route van lijn 60 naar Nieuw-Vennep rijden, welke tegelijkertijd opgeheven werd. De bestaande frequenties en route tot Lisse bleven ongewijzigd.