Lijn 573 Eitorf, Bahnhof - Mühleip
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 nov 2020 om 18:45
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 573 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RSVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Eitorf |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro Iveco Crossway Mercedes-Benz Sprinter City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (deels belbus) |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur (deels belbus) |
Zaterdagavond | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Zondag | 1x/2 uur (belbus) |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 21:00, belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 573 rijdt van Eitorf Mitte via Huckenbröl, Käsberg en Hove naar Mühleip.
Dienstregeling
- Doordeweeks overdag wordt tussen circa 8:00 en 13:00 uur als belbus gereden.
- Op zaterdag wordt tot circa 11:00 uur als belbus gereden.
Route
Halte | ||
Eitorf, Bahnhof | ||
Eitorf, Markt | ||
Eitorf, Bergstraße | ||
Eitorf, Krankenhaus | ||
Eitorf, Auf der Heide | ||
Eitorf, Zum Höhenstein | ||
Eitorf, Huckenbröler Straße | ||
Eitorf, Käsberg | ||
Eitorf, Obenroth | ||
Eitorf, Hove Sägewerk | ||
Eitorf, In der Helte | ||
Eitorf, Keuenhof | ||
Eitorf, Stein | ||
Eitorf, Linkenbach | ||
Eitorf, Mühleip |