Lijn 512 Mechelen Station - Wiekevorst Kerk
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 512 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2012 |
Voorganger(s) | 512 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 512 rijdt van Mechelen via Bonheiden, Putte, Beerzel, Heist-op-den-Berg, Hallaar en Itegem naar Wiekevorst.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt naar Mechelen gereden en in de middagspits naar Wiekevorst.
Route
Halte | ||
Mechelen, Station | ||
Mechelen, Raghenoplein | ||
Mechelen, Zandpoortvest | ||
Mechelen, Bleekstraat | ||
Mechelen, Nekkerspoel Station | ||
Mechelen, Borchtstraat | ||
Mechelen, Weidestraat | ||
Mechelen, Sint-Libertuskerk | ||
Mechelen, Pasbrug | ||
Bonheiden, Oudestraat | ||
Bonheiden, Zwarte Leeuwstraat | ||
Bonheiden, Eksterveldlaan | ||
Bonheiden, Waversesteenweg | ||
Bonheiden, Boslaan | ||
Putte, Krankhoevelei | ||
Putte, Scherpstuklei | ||
Putte, Peulis Kerk | ||
Putte, Zegbos | ||
Putte, Vaatjesstraat | ||
Putte, Hulsbergstraat | ||
Putte, Van den Brandeweg | ||
Putte, Pachtersdreef | ||
Putte, Centrum | ||
Putte, Eksterstraat | ||
Putte, Helstraat | ||
Beerzel, Driesstraat | ||
Beerzel, Jan de Cordestraat | ||
Beerzel, Koeisteert | ||
Beerzel, Kegelstraat | ||
Beerzel, Kroonstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Kruispunt | ||
Heist-op-den-Berg, Kapel | ||
Heist-op-den-Berg, Station | ||
Heist-op-den-Berg, OCMW | ||
Heist-op-den-Berg, Cultureel Centrum | ||
Heist-op-den-Berg, Leopoldlei | ||
Heist-op-den-Berg, Eugeen Woutersstraat | ||
Heist-op-den-Berg, Grens | ||
Hallaar, Kerk | ||
Hallaar, Hallaaraard | ||
Itegem, Zagerij | ||
Itegem, Pastoor Berchaensstraat | ||
Itegem, Nieuwendijk | ||
Itegem, Pannenhuisstraat | ||
Wiekevorst, Bernum | ||
Wiekevorst, Wortelbaan | ||
Wiekevorst, Kapellekensdreef | ||
Wiekevorst, Kapelledijk | ||
Wiekevorst, Kerk |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 1 september 2012 toen het traject ingekort werd van Westerlo tot Wiekevorst. Bovendien reed de bus voortaan rechtstreeks via de N15 en niet meer via Beerzel, ook werd de frequentie verhoogd tot 4 ritten in de spitsrichting.