Lijn 491 Oirschot Sint Jorisstraat - Reusel Busstation
Buslijn 491 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | buurtbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 491 rijdt van Oirschot, via Oostelbeers, Middelbeers, Vessem, Hoogeloon, Casteren, Netersel en Hulsel naar Reusel. Deze lijn behoort tot de concessie Samenwerkingsverband Regio Eindhoven en wordt gereden door vrijwilligers in opdracht van Hermes.
Route
Halte | ||
Oirschot, Sint Jorisstraat | ||
Oirschot, Markt | ||
Oirschot, Koestraat | ||
Oostelbeers, Beerseweg | ||
Oostelbeers, Andreasstraat | ||
Middelbeers, Sportparklaan | ||
Middelbeers, Hertog Janstraat | ||
Middelbeers, Hoogdijk | ||
Middelbeers, Ganzeakkers | ||
Middelbeers, Willibrordstraat | ||
Middelbeers, Kuikseindseweg | ||
Vessem, Oude Schoolstraat | ||
Vessem, Wilhelminalaan | ||
Vessem, Hoogeloonseweg | ||
Hoogeloon, Vessemseweg | ||
Hoogeloon, Hoofdstraat | ||
Hoogeloon, Valensplein | ||
Hoogeloon, Hoofdstraat | ||
Casteren, Kerkstraat | ||
Casteren, Kranenberg / Zandstraat | ||
Netersel, Carolus Simplexplein | ||
Hulsel, Willibrordlaan | ||
Hulsel, Moleneind | ||
Bladel, Helleneind | ||
Bladel, Markt | ||
Bladel, RK Kempisch Verpleegtehuis | ||
Bladel, Huize Kempenlaan | ||
Reusel, Nijverheidsweg | ||
Reusel, Wilhelminalaan | ||
Reusel, Busstation |