Lijn 48 Lemmer Lemsterpad - Heerenveen Station
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 21 sep 2009 om 17:42 (Lijn 48 Lemmer Houtmolen - Heerenveen Busstation hernoemd naar Lijn 48 Lemmer Busstation - Heerenveen Busstation: Lijn 48 is een 'd-ringlijn'. Dat is een buslijn die het beginpunt ook later als tussenhalte heeft.)
Buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, VDL Berkhof Procity, MAN Lion's City T |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 48 rijdt van Lemmer via Oosterzee, Echtenerbrug, Delfstrahuizen, Rohel, Rotsterhaule, Sint Johannesga en Rottum naar Heerenveen.
Route
Halte | ||
Lemmer, Busstation | ||
Lemmer, Houtmolen | ||
Lemmer, Zeedijk | ||
Lemmer, Busstation | ||
Oosterzee, Buren | ||
Oosterzee, Veendijk | ||
Oosterzee, Landlust | ||
Oosterzee, Gietersebrug | ||
Oosterzee, Oost | ||
Oosterzee, Marsicht | ||
Echten, Middenvaart | ||
Echtenerbrug, Bouwvereniging | ||
Echtenerbrug, Zuster Jacobsstraat | ||
Delfstrahuizen, Brugwachter Pier Christiaanbrug | ||
Delfstrahuizen, Brug | ||
Delfstrahuizen, De Kampen | ||
Delfstrahuizen, N.H. Kerk | ||
Delfstrahuizen, Westerse Dijk | ||
Rohel, Vierhuistervaart | ||
Rohel, Rohel | ||
Rotsterhaule, Polle | ||
Rotsterhaule, Kampweg | ||
Rotsterhaule, Nieuwe weg | ||
Sint Johannesga, Molenstelle | ||
Sint Johannesga, Nieuweweg | ||
Sint Johannesga, Scharweg | ||
Rottum, Badweg | ||
Rottum, Molenlaan | ||
Rottum, Sydtakke | ||
Heerenveen, Roerdomplaan | ||
Heerenveen, Coornhertstate | ||
Heerenveen, De Valk | ||
Heerenveen, De Munt | ||
Heerenveen, Burg. Kuperusplein | ||
Heerenveen, Abe Lenstra Boulevard | ||
Heerenveen, Oost (A-32) | ||
Heerenveen, Gemeentehuis | ||
Heerenveen, Busstation |