Lijn 48 Hoorn Station - Hoogwoud Gemeentehuis
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:48 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance |
Periode | ... t/m 14 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 48 reed van Hoorn via Wadway, Spanbroek en Opmeer naar Hoogwoud.
Deze lijn reed op drukke momenten in de spitsuren van Hoorn naar Hoogwoud ter vervanging van lijn 48 die dan niet in Hoogwoud kwam. In de ochtendspits werd in Wadway aansluiting geboden op lijn 48, 's middags werd die aansluiting in Opmeer gegeven.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Van Dedemstraat / Keern | ||
Wadway, Tramweg | ||
Wadway, Zetorservice | ||
Spanbroek, Huibers | ||
Spanbroek, Nooitgedacht | ||
Spanbroek, Kerk | ||
Spanbroek, Spanbroekerweg | ||
Opmeer, Verzetstraat | ||
Opmeer, Past. Meriusstraat | ||
Opmeer, Breestraat | ||
Opmeer, Gemeentehuis | ||
Opmeer, Pinksterbloem | ||
Opmeer, Planetenlaan | ||
Opmeer, Akkerwinde | ||
Hoogwoud, Koningspade | ||
Hoogwoud, C. van Nootstraat | ||
Hoogwoud, A. Slickerstraat | ||
Hoogwoud, Lastdrager | ||
Hoogwoud, A. van Beierenstraat | ||
Hoogwoud, De Dars | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Hoogwoud, Herenweg | ||
Hoogwoud, De Lindenhof | ||
Hoogwoud, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werden de lijnen 48 en lijn 49 geïntegreerd in lijn 137 die de gehele week ging rijden tussen Hoorn, Opmeer en Hoogwoud, echter ging lijn 137 via de A7 rijden en niet via Risdam zoals lijn 49 voorheen reed. Op maandag t/m zaterdag overdag werd 2x/uur gereden, in de avonduren en op zondag 1x per uur.