Lijn 46 Wijk bij Duurstede Busstation - Zeist Soc. Werkvoorz. Zeist
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | Midnet (1994 - 2008), Connexxion (2008 - 2013) |
Concessies | Heuvelrug (2003-2004), Heuvelrug (2005-2008), Provincie Utrecht (2009-2016) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 28 augustus 1994 t/m 14 december 2013 |
Voorganger(s) | geen |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 46 reed van Wijk bij Duurstede via Cothen, Werkhoven, Odijk en Driebergen naar Zeist.
Route
Halte | ||
Wijk bij Duurstede, Busstation | ||
Wijk bij Duurstede, Amstel | ||
Wijk bij Duurstede, Kempenaar | ||
Wijk bij Duurstede, Engdijk | ||
Wijk bij Duurstede, Engk/Frankenhof | ||
Wijk bij Duurstede, Steenstraat-Centrum | ||
Wijk bij Duurstede, Nieuweweg | ||
Wijk bij Duurstede, Voorwijk | ||
Wijk bij Duurstede, De Geer | ||
Cothen, De Brink | ||
Werkhoven, Sportpark | ||
Werkhoven, De Brink | ||
Odijk, Zeisterweg | ||
Odijk, Rijneiland | ||
Odijk, Gaspeldoorn | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Sociale Werkvoorziening Zeist |
Geschiedenis
Deze spitsbus werd geïntroduceerd na de vakantiedienstregeling 1994 op 28 augustus 1994. De route was destijds nog steeds hetzelfde en ook toen al werd slechts één rit in de spitsrichting gereden.
Met ingang van 14 december 2008 ging de concessie Provincie Utrecht van start, waarin alle bestaande concessies in Utrecht waren geïntegreerd. Deze lijn bleef vrijwel ongewijzigd rijden tussen Wijk bij Duurstede en Zeist.
Vanaf 11 december 2011 ging deze lijn ook stoppen bij de haltes Sportpark in Werkhoven en Zeisterweg in Odijk. In de rest van de route of dienstregeling vonden verder geen wijzigingen plaats.
Op 15 december 2013 werd deze buslijn opgeven. Reizigers tussen Odijk en Zeist konden voortaan gebruik maken van lijn 43 waarvan in beide richtingen één rit gekoppeld was aan lijn 53 waarvan één rit via de Biga Groep ging rijden.
Tussen Wijk bij Duurstede en Odijk bleef lijn 41 rijden.
- Voormalige lijn 46
- Voormalige buslijnen
- Concessie Heuvelrug (2003-2004) (voormalige lijnen)
- Concessie Heuvelrug (2005-2008) (voormalige lijnen)
- Concessie Provincie Utrecht (2009-2016) (voormalige lijnen)
- Plaats Wijk bij Duurstede
- Wijk bij Duurstede Busstation
- Plaats Driebergen
- Station Driebergen-Zeist
- Plaats Zeist
- Zeist Busstation