Lijn 466 Deurne Hoofdingang Ziekenhuis - Geldrop Ziekenhuis Hoofdingang
Buslijn 466 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Stadsregio Eindhoven |
Lijnsoort | buurtbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/anderhalf uur |
Dal | 1x/anderhalf uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2 ritten |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 466 is een buurtbus en rijdt van Deurne, via Vlierden, Asten, Heusden, Asten, Someren, Keelven en Heeze naar Geldrop. Deze lijn behoort tot de Concessie Stadsregio Eindhoven en wordt gereden door vrijwilligers in opdracht van Hermes.
De halte Vlierden, de Bikkels wordt door de eerste rit in beide richtingen niet aangedaan. Op zaterdag rijden de twee ritten niet via Heusden. Deze ritten beginnen/eindigen op het Floraplein in Asten.
Route
Halte | ||
Deurne, Hoofdingang Ziekenhuis | ||
Deurne, Swinkelslaan | ||
Deurne, Kruisstraat | ||
Deurne, Europastraat | ||
Deurne, Hogeweg / De Vierspan | ||
Deurne, Emmalaan | ||
Deurne, Station NS | ||
Deurne, Willibrordhaeghe | ||
Vlierden, De Vliert | ||
Vlierden, De Bikkels | ||
Vlierden, De Vliert | ||
Vlierden, Vlierdenseweg | ||
Ommel, Onze Lieve Vrouweplein | ||
Asten, Lienderweg | ||
Asten, Floraplein | ||
Asten, Tuinstraat | ||
Asten, Wolfsberg | ||
Heusden, Unitas | ||
Heusden, Vorstermansplein | ||
Asten, Wolfsberg | ||
Asten, Kerkstraat | ||
Asten, Missiehuis | ||
Asten, Heesakkerweg | ||
Someren, Leeuwerikstraat | ||
Someren, De Meer | ||
Someren, Laan ten Roode | ||
Someren, Kerkstraat | ||
Someren, Tuinstraat | ||
Someren, Speelheuvelplein | ||
Keelven, Vaarselstraat | ||
Keelven, Provincialeweg | ||
Keelven, Huize Witven / Provincialeweg | ||
Keelven, Huize Witven / Beuvenlaan | ||
Strabrechtseheide, Vlaamseweg | ||
Heeze, Crematorium | ||
Heeze, Kapellerhut | ||
Heeze, Somerenseweg | ||
Heeze, Ginderover | ||
Heeze, Kerk | ||
Heeze, Ds. Kremerstraat | ||
Heeze, Station NS | ||
Geldrop, Bogardeind | ||
Geldrop, Ziekenhuis Hoofdingang |