Lijn 465 Aywaille Gare - La Reid Institut Provincial
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 465 in België | |
Vervoerder(s) | (Cie des Autobus Liégeois) i.o.v. TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2013 |
Voorganger(s) | 65d |
Frequenties
| |
Spits | 1-5x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2-3x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 465 rijdt van Aywaille via Remouchamps naar La Reid.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Filot naar La Reid en één rit van Barvaux naar St. Roch (niet via Ferrières Place).
- Op woensdagmiddag rijdt één rit van Remouchamps naar Barvaux en op overige dagen rijdt één rit van St. Roch naar Bomal. In de middagspits rijdt ook één rit van La Reid naar Filot.
Route
Halte | ||
Barvaux, Voie Michel 121 | ||
Barvaux, Voie Michel 51 | ||
Barvaux, Rue du Marais | ||
Barvaux, Vieux Chemin de Petithan | ||
Barvaux, Eglise | ||
Barvaux, Route de Bomal | ||
Barvaux, Station | ||
Barvaux, Camping | ||
Bomal, Route de Barvaux 127 | ||
Bomal, Route de Barvaux 29 | ||
Bomal, Clairval | ||
↑ | Bomal, Athénée | |
Bomal, Quatre Bras | ||
Bomal, Route d'Aywaille | ||
Vieuxville, Route de Bomal | ||
Vieuxville, La Bouverie | ||
Filot, Cabine | ||
Filot, Eglise | ||
Filot, Château d'Inseqotte | ||
My, Ville | ||
My, Route de Liège | ||
My, Sur le Mont | ||
My, Chapelle | ||
Ferrières, Landrecy | ||
Ferrières, Place | ||
Ferrières, Malacord | ||
Férot, Carrefour | ||
Férot, 6 | ||
Rouge-Minière, Eglise | ||
Rouge-Minière, 58 | ||
Saint-Roch, Collége | ||
Xhoris, Rue Saint-Roch 24 | ||
Xhoris, Le Bati | ||
Xhoris, Mont de Fontaine | ||
Xhoris, Route de Petit Bati | ||
Xhoris, Eglise | ||
Xhoris, Maison Communale | ||
Xhoris, Chemin de Fanson | ||
Xhoris, Chemin de Harzé | ||
Awan, Laiterie de Fanson | ||
Awan, Ecole | ||
Awan, Eglise | ||
Aywaille, Rue des Liégeois | ||
Aywaille, Mont d'Amblève | ||
Aywaille, Route de Werbomont | ||
Aywaille, Bureau des Contributions | ||
Aywaille, Rue du Chalet 14 | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Gare | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Ecole Primaire de l'Etat | ||
Aywaille, Dieupart Eglise | ||
Aywaille, Super Delhaize | ||
Remouchamps, Institut Saint-Raphaël | ||
Remouchamps, Route de Henumont | ||
Remouchamps, Pont de Sougné | ||
Remouchamps, Grottes | ||
Remouchamps, Gare | ||
Remouchamps, Route de Spa 30 | ||
Remouchamps, Route de Spa 90 | ||
Remouchamps, Rue des Riveux | ||
Remouchamps, Rue Chifgotte | ||
Remouchamps, Rue de Spa 154 | ||
Remouchamps, Les Hauts Regards | ||
La Reid, Hautregard Carrefour | ||
La Reid, Cercle Equestre | ||
La Reid, ISA | ||
La Reid, Maison Communale | ||
La Reid, Institut Provinciale |
Geschiedenis
Lijn 465 ontstond op 1 september 2013 toen lijn 65d werd hernoemd.