Lijn 45 Delfzijl Station - Loppersum Busstation
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 25 apr 2010 om 21:36
Buslijn 45 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (LijnBelBus) |
Zaterdag | 1x/uur (LijnBelBus) |
Zondag | 1x/uur (LijnBelBus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 45 rijdt van Delfzijl via Appingedam, Holwierde, Bierum, Spijk, Losdorp, Godlinze, 't Zandt en Zeerijp naar Loppersum.
Op zaterdag en zondag rijdt lijn 45 eenmaal per 3 uur als vaste lijndienst, de rest van de ritten is een LijnBelBus. In de avonduren is lijn 45 altijd een LijnBelBus.
Route
Halte | ||
Delfzijl, Station | ||
Delfzijl, Jachtlaan | ||
Delfzijl, Ziekenhuis Delfzicht | ||
Delfzijl, Fivelzicht | ||
Delfzijl, Fivelcollege | ||
Appingedam, Woonplein | ||
Appingedam, Prunuslaan | ||
Appingedam, Scharreweersterweg | ||
Appingedam, Oosterdraai | ||
Appingedam, Busstation | ||
Appingedam, Treinstation | ||
Holwierde, Bansumerweg | ||
Holwierde, Bierumerweg | ||
Bierum, Holwierderweg | ||
Bierum, Smidslaan | ||
Bierum, Binnenweg | ||
Bierum, Luingaweg | ||
Spijk, Nesweg | ||
Spijk, Hoofdweg Zuid | ||
Spijk, Fraylemaborg | ||
Losdorp, Westendorpweg | ||
Godlinze, Provincialeweg | ||
Godlinze, Maastricht | ||
Godlinze, Hooiweg | ||
't Zandt, Korendijk | ||
't Zandt, Molenweg | ||
't Zandt, Kerk | ||
't Zandt, Hoofdstraat | ||
't Zandt, Boslaan | ||
't Zandt, Schatsborg | ||
Zeerijp, Eenumerweg | ||
Zeerijp, Borgweg | ||
Zeerijp, Kerk | ||
Zeerijp, Lopsterweg | ||
Loppersum, Stork | ||
Loppersum, Busstation |