Lijn 453 Roermond Ziekenhuis - Leeuwen Kerkplein
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 24 jan 2017 om 16:09
Belbuslijn 453 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | OV-Shuttle |
Materieel | Taxibusje |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 15 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 453 rijdt van het Ziekenhuis in Roermond naar Leeuwen.
Route
Halte | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
Leeuwen, Kerkplein |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de volgende concessie Limburg van start, die nu de volledige provincie besloeg. Na het debacle met Abellio werd de concessie aan de tweede winnaar gegund: Arriva. Het lijnennet van Veolia Transport werd hierbij flink aangepast, waarbij het visgraatmodel de basis voor het lijnennet vormt.
Op de plaatsen waar een normale lijnbus een (zeer) gering aantal passagiers kent, werd de OV-Shuttle geïntroduceerd. Tussen Roermond ziekenhuis en Leeuwen ging vanaf die datum de nieuwe lijn 453 rijden.