Lijn 433 Angeren Geldersch Oord - Nijmegen Wedren
Tijdelijke buslijn 433 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Vierdaagse 2009 t/m 2015 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 433 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars en rijdt van Angeren via Doornenburg, Gendt, Haalderen, Bemmel, Doornik en Lent naar Nijmegen.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03:19, 04:19 en 05:19 uur vanuit Angeren.
Route
Halte | ||
↓ | Angeren, Geldersch Oord | |
Angeren, Kamervoort | ||
Angeren, Molenstraat | ||
Angeren, Sterrenberg | ||
Angeren, Boerenhoek | ||
Doornenburg, Stenen Palen | ||
Doornenburg, de Linge | ||
Doornenburg, Krakkedel | ||
Doornenburg, de Woerd | ||
Doornenburg, Rijnstraat | ||
Doornenburg, van Kol | ||
Doornenburg, Blauwe Hoek | ||
Gendt, Molenstraat | ||
Gendt, Olyhorststraat | ||
Gendt, Kapelstraat | ||
Gendt, Dwarsakker | ||
Gendt, Julianaplein | ||
Gendt, Markt | ||
Gendt, Baron van Gendtlaan | ||
Gendt, Kommerdijk | ||
Gendt, Kruisstraat | ||
Gendt, Industrieterrein | ||
Haalderen, Groenestraat | ||
Haalderen, Kolkweg | ||
Haalderen, Kerk | ||
Haalderen, Lage Zandsestraat | ||
Haalderen, De Essenpas | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Dorpsstraat | ||
Bemmel, Loostraat | ||
Bemmel, de Timp | ||
Bemmel, Klein Rome | ||
Ressen, Kerkenhofstraat | ||
Ressen, P+R Waalsprinter | ||
↓ | Lent, Station Nijmegen Lent | |
Nijmegen, Sint Canisiussingel | ||
↓ | Nijmegen, Wedren (Startplaats 4-daagse) |