|
Tijdelijke buslijn 433
|
Vervoerder(s) |
Breng
|
Concessie |
Arnhem Nijmegen (2013-2022)
|
Lijnsoort |
Vierdaagsebus
|
Materieel |
Onbekend
|
Periode |
Vierdaagse 2009 t/m 2013
|
Reden |
Nijmeegse Vierdaagse
|
|
Frequenties
|
Spits |
3x/dag
|
Dal |
rijdt niet
|
Avond |
rijdt niet
|
Zaterdag |
rijdt niet
|
Zondag |
rijdt niet
|
Lijn 433 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars. Hij rijdt van Angeren via Doornenburg, Gendt, Haalderen, Bemmel, Doornik en Lent naar Nijmegen.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.14, 04.14 en 05.14.
Route
|
Halte
|
|
Angeren, Geldersch Oord |
|
|
Angeren, Kamervoort |
|
|
Angeren, Molenstraat |
|
|
Angeren, Sterrenberg |
|
|
Angeren, Boerenhoek |
|
|
Doornenburg, Stenen Palen |
|
|
Doornenburg, De Linge |
|
|
Doornenburg, Krakkedel |
|
|
Doornenburg, De Woerd |
|
|
Doornenburg, Rijnstraat |
|
|
Doornenburg, Van Kol |
|
|
Doornenburg, Blauwe Hoek |
|
|
Gendt, Molenstraat |
|
|
Gendt, Olyhorststraat |
|
|
Gendt, Kapelstraat |
|
|
Gendt, Dwarsakker |
|
|
Gendt, Julianaplein |
|
|
Gendt, Markt |
|
|
Gendt, Baron van Gendtlaan |
|
|
Gendt, Kommerdijk |
|
|
Gendt, Kruisstraat |
|
|
Gendt, Industrieterrein |
|
|
Haalderen, Groenestraat |
|
|
Haalderen, Kolkweg |
|
|
Haalderen, Kerk |
|
|
Haalderen, Lage Zandsestraat |
|
|
Haalderen, De Essenpas |
|
|
Bemmel, Papenstraat |
|
|
Bemmel, Connexxion Garage |
|
|
Bemmel, Ploeglaan |
|
|
Bemmel, Gersthof |
|
|
Bemmel, De Plak |
|
|
Bemmel, Loostraat |
|
|
Bemmel, De Timp |
|
|
Bemmel, Klein Rome |
|
|
Ressen, Kerkenhofstraat |
|
|
Ressen, P+R Waalsprinter |
|
|
Lent, Laauwikstraat |
|
|
Nijmegen, Sint Canisiussingel |
|
|
Nijmegen, Wedren (Startplaats 4-daagse) |
|