Lijn 42 Voorschoten Station - Wassenaar Stadhoudersplein
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Noot i.o.v. EBS |
Concessie | Haaglanden Streek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL MidCity |
Rijdt sinds | 25 augustus 2019 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42 rijdt van Voorschoten naar Wassenaar.
Route
Halte | ||
Voorschoten, Station | ||
Wassenaar, Lange Kerkdam | ||
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg | ||
Wassenaar, Johan de Wittstraat | ||
Wassenaar, Starrenburglaan | ||
Wassenaar, Van Duivenvoordelaan | ||
Wassenaar, Stadhoudersplein | ||
Geschiedenis
Op 25 augustus 2019 ging de concessie Haaglanden streek van start, die na een aanbestedingsprocedure werd gewonnen door EBS. Op deze datum werd lijn 42 geïntroduceerd die, met aansluiting op de treinen, Voorschoten en Wassenaar met elkaar ging verbinden.