Lijn 42 Voorschoten Station - Wassenaar Stadhoudersplein
Versie door Ovspotter070 (overleg | bijdragen) op 2 aug 2019 om 20:13
Buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Noot i.o.v. EBS |
Concessie | Haaglanden Streek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL MidCity |
Rijdt sinds | 25 augustus 2019 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42 rijdt van Voorschoten naar Wassenaar.
Route
Halte | ||
Voorschoten, Station | ||
Wassenaar, Lange Kerkdam | ||
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg | ||
Wassenaar, Johan de Wittstraat | ||
Wassenaar, Starrenburglaan | ||
Wassenaar, Van Duivenvoordelaan | ||
Wassenaar, Stadhoudersplein | ||
Geschiedenis
Sinds 25 augustus 2019 werd een nieuwe lijn geintroduceerd tussen Voorschoten en Wassenaar onder het lijnnummer 42.