Lijn 42 Leiden Meerburg - Noordwijk Picképlein
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Bollenstreek en Leiden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1966/1967 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 42 reed van Leiden via Oegstgeest en Voorhout naar Noordwijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Leiden, Meerburg | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Station | ||
Oegstgeest, Hofdijck | ||
Voorhout, B.N.S. | ||
Noordwijk, Wilhelminastraat | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk, Picképlein |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.