Lijn 421 's-Heerenhoek Tolplein - Baarland Schansstraat
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 6 dec 2012 om 15:55 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BelbusLijnInfo |lijnnr=421 |vervoerder=Connexxion |concessie=Midden-Zeeland |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=Belbus |frequentie_zondag=1x/2 uur }…')
Belbuslijn 421 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 21 rijdt van 's Heerenhoek via Driewegen, Ellewoutsdijk en Oudelande naar Baarland.
Route
Halte | ||
's Heerenhoek, Tolpein | ||
Ovezande, Plataanweg | ||
Driewegen, Station | ||
Driewegen, Korteweg | ||
Driewegen, Smitsweg | ||
Driewegen, Van Tilburghstraat | ||
Driewegen, De Koekoek | ||
Ellewoutsdijk, Grindweg | ||
Ellewoutsdijk, Zwinweg | ||
Oudelande, Iseweg | ||
Oudelande, Tolhoekweg | ||
Oudelande, Wilhelminastraat | ||
Oudelande, Lindestraat | ||
Baarland, Schansstraat |