Lijn 416 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Markt
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 416 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Van Hool New AG300 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 3-4x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 416 rijdt van Antwerpen via Wechelderzande, Vlimmeren, Beerse en Vosselaar naar Turnhout.
De halte Turnhout, Markt wordt grofweg alleen bediend in de ochtendspits vanuit Antwerpen en in de middagspits naar Antwerpen.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Kerkstraat | ||
Borgerhout, Drink | ||
Borgerhout, De Roma | ||
Borgerhout, Turnhoutsepoort | ||
Lille, P+R Wechelderzande | ||
Wechelderzande, Moereind | ||
Wechelderzande, Nieuwstraat | ||
Wechelderzande, Kerk | ||
Wechelderzande, Kaulildijk | ||
Vlimmeren, Lepelstraat | ||
Vlimmeren, Kerk | ||
Vlimmeren, Statiestraat | ||
Beerse, Lilsedijk | ||
Beerse, Gierleseweg | ||
Beerse, Heibergstraat | ||
Vosselaar, Dorp | ||
Turnhout, Galgenbeekweg | ||
Turnhout, Lokerenstraat | ||
Turnhout, Stelplaats | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Markt |