Lijn 40 Leiderdorp Hoofdstraat - Noordwijk Picképlein
Voormalige buslijn 40 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 40 reed van Leiderdorp via Leiden, Oegstgeest en Rijnsburg naar Noordwijk.
In combinatie met lijn 42 werd op delen van het traject tussen Leiderdorp en Noordwijk een kwartierdienst geboden.
Route
Halte | ||
Leiderdorp, Hoofdstraat | ||
Leiderdorp, Hubrechtstraat | ||
Leiderdorp, Hubrechtplein | ||
Leiderdorp, Frederik Hendriklaan | ||
Leiderdorp, Mauritssingel | ||
Leiderdorp, Ericalaan | ||
Leiderdorp, Acacialaan | ||
Leiden, Leiderdorpsebrug | ||
Leiderdorp, Meerburgerkade | ||
Leiden, Meerburgerkade | ||
Leiden, Wilhelminabrug | ||
Leiden, Hoge Rijndijk | ||
Leiden, Moddermanstraat | ||
Leiden, Lorentzkade | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Leliestraat | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Breestraat | ||
Leiden, Nieuwe Beestenmarkt | ||
Leiden, Steenstraat | ||
Leiden, Station | ||
Leiden, Terweepark | ||
Leiden, Posthof | ||
Leiden, Rijnsburgerweg | ||
Leiden, Leidsestraatweg | ||
Oegstgeest, De Kempenaerstraat | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Oegstgeest, Rijnzichtviaduct | ||
Rijnsburg, Frederiksoord | ||
Rijnsburg, Splitsing | ||
Rijnsburg, Brouwerstraat | ||
Rijnsburg, Noordeinde | ||
Rijnsburg, Sportpark | ||
Rijnsburg, Hoge Krocht | ||
Noordwijk, Herenweg | ||
Noordwijk, Boekerslootlaan | ||
Noordwijk, Gladiolusstraat | ||
Noordwijk, Lijnbaanweg | ||
Noordwijk, Zeestraat | ||
Noordwijk, Schiestraat | ||
Noordwijk, Van de Mortelstraat | ||
Noordwijk, Van Panhuysstraat | ||
Noordwijk, Piet Heinplein | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk, Parallelboulevard | ||
Noordwijk, Picképlein |
Geschiedenis
Vanaf 31 mei 1981 werd de frequentie op zondagochtend tussen station Leiden en Leiderdorp verlaagd naar 1x/uur.