Lijn 390 Mol Instituut Sint-Paulus - Arendonk Grens
Voormalige buslijn 390 in België | |
Vervoerder(s) | (Marcel Cars i.o.v.) De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Van Hool A600, Van Hool New A360H, Mercedes-Benz Citaro, Mercedes-Benz Conecto, Irisbus Agora |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 390 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 390 reed van Mol via Dessel en Retie naar Arendonk.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden twee ritten van Arendonk naar Mol Gemeenschapsschool, waarvan één rit via de Brandkuil reed.
- In de middagspits reed één rit van Mol Paulusinstituut naar Arendonk,
- Op woensdagmiddag reed één rit van Arendonk College naar Retie Markt.
Route
Halte | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Kleinendijk | ||
Mol, Sint-Paulusinstituut | ||
Mol, Klijnendijk | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, College | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Station | ||
Mol, Hangarstraat | ||
Mol, Violettenstraat | ||
Mol, Speelpleinstraat | ||
Mol, Beukenbosstraat | ||
Mol, Zandputlaan | ||
Mol, Dungendijk | ||
Mol, Brandkuilstraat | ||
Mol, Kerkhoflaan | ||
Mol, Belgiëlaan | ||
Mol, Langendijk | ||
Dessel, Goormansdijk | ||
Dessel, Kromme Elleboogstraat | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Koolvenstraat | ||
Dessel, Kuilstraat | ||
Retie, Werbeek | ||
Retie, Nieuwstraat | ||
Retie, Markt | ||
Retie, Hovenstraat | ||
Retie, Boesdijk | ||
Retie, Oude Arendonksebaan | ||
Retie, Plas | ||
Retie, Obroek | ||
Arendonk, Nieuwendijk | ||
Arendonk, Berendonk | ||
Arendonk, Hertevelden | ||
Arendonk, Kerkstraat | ||
Arendonk, Kerk | ||
Arendonk, College | ||
Arendonk, Gemeentehuis | ||
Arendonk, Wezenstraat | ||
Arendonk, Molenzicht | ||
Arendonk, Wamp | ||
Arendonk, Neerstraat | ||
Arendonk, Pelgrimsplein | ||
Arendonk, Onder d'Eiken | ||
Arendonk, Roeststraat | ||
Arendonk, Grens Langschelpen | ||
Arendonk, Nederlandse Grens |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op een onbekend moment verviel de route via Witgoor.
Halte | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Dijkstraat | ||
Dessel, Polderstraat | ||
Dessel, Grachtstraat | ||
Witgoor, Perestraat | ||
Witgoor, Kerk | ||
Witgoor, Gemeentedijkstraat | ||
Witgoor, Huzarenberg | ||
Witgoor, Bogaardstraat | ||
Witgoor, Heidekapel | ||
Dessel, Kuilstraat |
Op een onbekende datum (voor 30 maart 2017) werden Sint-Claracollege in Arendonk, TISP in Mol en Campus Puttestraat in Balen in de route opgenomen.