Lijn 37 Groningen Centraal Station - Grijpskerk De Wierde
Voormalige buslijn 37 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1992-1993-1994 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/3 uur |
Lijn 37 reed van Groningen via Aduard, Zuidhorn, Noordhorn, Niezijl naar Grijpskerk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Hoendiep | ||
Groningen, Travertijnstraat | ||
Aduard, Aduarder weg | ||
Zuidhorn, Zonnehuis | ||
Noordhorn, Gouden Leeuw | ||
Niezijl, voormalige GADO Garage | ||
Grijpskerk, Kerk | ||
Grijpskerk, De Wierde |