Lijn 373 Witten, Am Hang - Stockumer Bruch
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 28 mrt 2016 om 14:17 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |dienstregeling=2016 |buitenland=ja |lijnnr=373 |land=Duitsland |vervoerder=VER |concessie=VRR |lijnsoort=Stadsbus |stad=Witten |frequentie_spits=1-2...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 373 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VER |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Witten |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 373 rijdt van Witten Annen naar Stockum.
Dienstregeling
- In de ochtendspits en doordeweeks tussen 12:00 en 15:00 uur wordt een afwijkende route gereden. Er wordt dan van en naar Holzkamp Gesamtschule gereden. De routevarianten worden beiden onregelmatig aangedaan.
- De standaard dienstregeling rijdt 1x/uur van Am Hang via Himmelohstraße naar Stockumer Bruch en in de omgekeerde richting via de Mittelstraße.
Route
Halte | ||
Witten, Wendeschleife Am Hang | ||
Witten, Bebelstraße | ||
Witten, Holzkamp Gesamtschule | ||
Witten, Eckardtstraße | ||
Witten, Holzkampstraße | ||
Witten, Rudolf König Straße | ||
Witten, Annen Bahnhof | ||
Witten, Annen Markt | ||
Witten, Friedrich Ebert Straße | ||
Witten, Im Rohr | ||
Witten, Kreisstraße | ||
Witten, Brauckstraße | ||
Witten, Fredi Ostermann Straße | ||
Witten, Salinger Feld | ||
Witten, Dortmunder Straße | ||
Witten, Waldorfschule | ||
Witten, Vöckenberg | ||
Witten, Gerdesstraße | ||
Witten, Himmelohstraße | ||
Witten, Weizenkamp | ||
Witten, Gerdeshof | ||
Witten, Rüggenstraße | ||
Witten, Mittelstraße | ||
Witten, Stockumer Bruch |