Lijn 36 Zoutkamp GADO - Oldehove Niehoofsterweg
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 27 okt 2015 om 16:00 (Ehh heeft pagina Lijn 36 Oldehove Niehoofsterweg - Zoutkamp Stalling hernoemd naar Lijn 36 Zoutkamp GADO - Oldehove Niehoofsterweg)
Voormalige buslijn 36 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1990/1991 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/uur (Middag) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 36 reed van Zoutkamp via Vierhuizen, Ulrum, Niekerk, Houwerzijl, (Zuurdijk), Leens, Wehe den Hoorn, Warfhuizen, Roodehaan, Saaksum naar Oldehove. Zuurdijk werd alleen aangedaan op telefonisch verzoek minimaal een uur van te voren. Het gehele traject werd maar drie keer per dag gereden, er waren ook ritten van/tot Oldehove of Leens. Vierhuizen en Ulrum werden ook niet door alle ritten aangedaan. Het was een zeer onregelmatige dienstregeling.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zoutkamp, Stalling GADO | ||
Zoutkamp, Dorpshuis | ||
Zoutkamp, School | ||
Vierhuizen, Kerk/Draaipunt | ||
Ulrum, Postkantoor | ||
Niekerk, Woning nr. 9 | ||
Niekerk, N.H. Kerk | ||
Houwerzijl, Hollemastraat | ||
Zuurdijk, Viersprong | ||
Leens, Kerk | ||
Wehe den Hoorn, Gemeentehuis | ||
Warfhuizen, Brug | ||
Roodehaan, Molen | ||
Saaksum, Brug | ||
Oldehove, Niehoofsterweg |