Lijn 35 Diest Station - Aarschot Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 35 in België | |
Vervoerder(s) | (De Vlinder i.o.v.) De Lijn |
Entiteit | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool NewAG300, Van Hool newA360H |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:40) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 35 rijdt van Diest via Kaggevinne, Scherpenheuvel, Schoonderbuken, Messelbroek en Rillaar naar Aarschot.
Dienstregeling
- In de spitsuren rijden een aantal ritten via Messelbroek/Keiberg.
Route
Halte | ||
Diest, Station | ||
Diest, Atheneum | ||
Diest, Euro Shoe | ||
Diest, Stadion | ||
Diest, Sint-Jansplein | ||
Diest, Hasseltse Poort | ||
Diest, Leuvensepoort | ||
Kaggevinne, Drukkerij | ||
Kaggevinne, Gemeentehuis | ||
Kaggevinne, Kerk | ||
Kaggevinne, Halfweg | ||
Kaggevinne, Koebaan | ||
Kaggevinne, Café Nova | ||
Scherpenheuvel, Pompken | ||
Scherpenheuvel, Op 't Hof | ||
Scherpenheuvel, Gemeentehuis | ||
Scherpenheuvel, Station | ||
Scherpenheuvel, Weg op Keiberg | ||
Scherpenheuvel, Witte Hoeve | ||
Scherpenheuvel, Merellaan | ||
Scherpenheuvel, Oude Tiensestraat | ||
Scherpenheuvel, Kapelleke | ||
Scherpenheuvel, Valvoortstraat | ||
Schoonderbuken, Kerk | ||
Schoonderbuken, Miskruis | ||
Schoonderbuken, Hoensberg | ||
Schoonderbuken, Groenhove | ||
Schoonderbuken, Koestraat 5 | ||
Messelbroek, Mannenberg | ||
Keiberg, Kerkhof | ||
Keiberg, Processieweg | ||
Keiberg, Pelgrimsstraat | ||
Messelbroek, Maasstraat | ||
Messelbroek, De Broodhoek | ||
Messelbroek, Kerk | ||
Messelbroek, Engelenberg | ||
Messelbroek, Puttestraat | ||
Messelbroek, Tieltsebaan | ||
Rillaar, Café Matheus | ||
Rillaar, Weg op Montenaken | ||
Rillaar, Rusthuis | ||
Rillaar, Motteveld | ||
Rillaar, Kerk | ||
Rillaar, Molenstraat | ||
Rillaar, Nopstal | ||
Aarschot, Schoonhoven | ||
Aarschot, Schoonhoven/Vijvers | ||
Aarschot, Demervallei | ||
Aarschot, Bekaf | ||
Aarschot, Damiaaninstituut | ||
Aarschot, Atheneum | ||
Aarschot, Sint-Jozefscollege | ||
Aarschot, Moederhuis | ||
Aarschot, Kerk | ||
Aarschot, Sancta Maria | ||
Aarschot, Gilsonplein | ||
Aarschot, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 6 januari 2014 kwam de schoolvariant via de Bekaf te vervallen; richting Aarschot rijden de ritten voortaan via de Bekaf en het Atheneum naar het station en richting Diest rijden de ritten via het Moederhuis en de Bekaf. De dienstregeling bleef verder ongewijzigd, op licht gewijzigde vertrek- en aankomsttijden na.
Halte | ||
Aarschot, Schoonhoven | ||
Aarschot, Schoonhoven/Vijvers | ||
Aarschot, Demervallei | ||
Aarschot, Moerderhuis | ||
Aarschot, Kerk | ||
Aarschot, Albertlaan | ||
Aarschot, Gilsonplein | ||
Aarschot, Bekaf | ||
Aarschot, Damiaaninstituut | ||
Aarschot, Atheneum | ||
Aarschot, Station |