Lijn 33 Brugge Station - Blankenberge Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 33 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 33 rijdt van Brugge via Zuienkerke naar Blankenberge.
Dienstregeling
- Zuienkerke wordt door slechts enkele ritten aangedaan, de overige ritten slaan deze routevariant over.
- Op zaterdag wordt tot circa 14:30 1x/uur gereden, daarna de rest van de dag 1x per 2 uur.
Route
Halte | ||
Brugge, Station | ||
Brugge, 't Zand | ||
Brugge, Hoefijzer | ||
Brugge, Beenhouwerstraat | ||
Brugge, Keizer Karel | ||
Brugge, Electrabel | ||
Brugge, Scheepsdale | ||
Brugge, Tuinwijk | ||
Brugge, Tempelhof | ||
Brugge, Sint-Pieterskerk | ||
Brugge, Blauwe Poort | ||
Brugge, De Kolve | ||
Brugge, Rondpunt | ||
Brugge, Blauwe Toren | ||
Brugge, Halve Maan | ||
Zuienkerke, Dudzele Kalsijde | ||
Zuienkerke, Nele | ||
Zuienkerke, Kruiskalsijde | ||
Zuienkerke, Ten Doele | ||
Zuienkerke, Dijk Noord | ||
Zuienkerke, Gemeenteschool | ||
Zuienkerke, Dijk Noord | ||
Zuienkerke, Ten Doele | ||
Zuienkerke, Kruiskalsijde | ||
Zuienkerke, Assestraat | ||
Zuienkerke, Vierwegen | ||
Blankenberge, Veldbloem | ||
Blankenberge, Riga | ||
Blankenberge, Autokerkhof | ||
Blankenberge, Sint-Amanduskerk | ||
Blankenberge, Oude Steenweg | ||
Blankenberge, Station |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werden met ingang van 1 juli 2012 alle ritten op zondag opgeheven en werd op zaterdag nog maar 1x per 2 uur gereden. Reizigers konden gebruik maken van de trein tussen Brugge en Blankenberge.
Vanaf 3 juli 2016 ging deze lijn ook op zondag weer 1x/uur rijden tussen +-10:00 en 18:00 uur.