Lijn 32 Deurne Markt - Asten Markt
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 4 ritten per richting |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4 ritten per richting |
Zondag | 3 ritten per richting |
Lijn 32 is een voormalige streekbus van Deurne naar Asten.
In de dienstregeling 1961/1962 reed lijn 32 een onverzichtelijke dienstregeling. Op maandag t/m zaterdag lijn 32 vier ritten per richting. Een rit retourrit reed 's ochtends, twee in de middag en tegen het eind van de middag/begin van de avond. Op zaterdagen kwam er omstreeks het middaguur een rit bij. Op zondag reden drie ritten per richting, 1x per 4 uur.
De extra zaterdagrit was in de dienstregeling 1968/1969 alweer vervallen.
Tussen 1973 en 1984 is de route van Asten via Heusden verlengd naar Meijel. In 1978 kwam BBA lijn 54 Asten-Someren-Weert naar Zuidooster in een lijnenruil. Deze is toen vermoedelijk met lijn 32 samengevoegd zodat deze vanaf Asten door ging rijden naar Weert. Later is dit deel vermoedelijk weer afgesplitst en ging als lijn 26 verder terwijl lijn 32 vanaf Asten via Heusden naar Meijel werd doorgetrokken.
Voormalige route op 26 mei 1968
Halte | ||
Deurne, Markt | ||
Deurne, St. Wilbertshove | ||
Deurne, Station | ||
Deurne, Café Calis | ||
Deurne, Eikelstraat | ||
Vlierden, Vloeiweg | ||
Vlierden, Vlierdenseweg 199 | ||
Ommel, Deurneseweg | ||
Ommel, Kerk | ||
Asten, Marialaan 52 | ||
Asten, Industrielaan | ||
Asten, Markt | ||
Asten, Floralaan |
Voormalige route 1961-1963
Route is niet volledig
Halte | ||
Deurne, Markt | ||
Vlierden, Café Thielen | ||
Ommel, Klooster | ||
Asten, Markt |