Lijn 31 Ommen Markt - Hoogeveen Station NS
Voormalige buslijn 31 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Periode | t/m 7 januari 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 31 reed van Ommen, via Witharen, Balkbrug, Den Oosterhuis, Linde, Zuidwolde en Ter Arlo naar Hoogeveen.
In de (brede) spitsuren reden extra ritten tussen Balkbrug en Hoogeveen.
Route
Halte | ||
Ommen, Markt | ||
Varsen, Varsenerdijk | ||
Ommen, Stadshaghen | ||
Ommen, Danteweg | ||
Ommen, Chevalleraustraat | ||
Ommen, Schurinkstraat | ||
Ommen, Balkerweg | ||
Ommen, Emslandweg | ||
Ommen, Tussenweg | ||
Ommen, Weth. Petterweg | ||
Witharen, De Haar | ||
Witharen, Tolhuisweg | ||
Balkbrug, Maatschappij Wijk | ||
Balkbrug, Woestenweg | ||
Balkbrug, Koloniedijk | ||
Balkbrug, Ommerschans | ||
Balkbrug, Rijksinstituut Veldzicht | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Balkbrug, W. ter Haarstraat | ||
Balkbrug, Den Kaat 7 | ||
Balkbrug, Weg naar den Oosterhuis | ||
Den Oosterhuis, Nieuwe Dijk | ||
Den Oosterhuis, Ommerweg 78 | ||
Den Oosterhuis, Nolderweg | ||
Linde, Hooiweg | ||
Linde, Linderweg | ||
Linde, Bazuinerweg | ||
Linde, Ommerweg 37 | ||
Linde, Ekelenbergweg | ||
Zuidwolde, Slagendijk | ||
Zuidwolde, Nijverheidsweg | ||
Zuidwolde, Burgerzinweg | ||
Zuidwolde, De Vennen 2 | ||
Zuidwolde, Dissel | ||
Zuidwolde, De Marsen | ||
Zuidwolde, Molenweg | ||
Zuidwolde, Busstation | ||
Zuidwolde, Hoofdstraat 2 | ||
Zuidwolde, Stuw | ||
Zuidwolde, Hoogeveenseweg 9 | ||
Ter Arlo, Spiekampenweg | ||
Ter Arlo, Hoogeveenseweg 6 | ||
Hoogeveen, Erflanden | ||
Hoogeveen, Nieuwe Brug | ||
Hoogeveen, Schuttevaer | ||
Hoogeveen, Kinholtsweg | ||
Hoogeveen, Van Leeuwenhoekstraat | ||
Hoogeveen, Grittenborgh | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis | ||
Hoogeveen, Griendtsveenweg | ||
Hoogeveen, Marisstraat | ||
Hoogeveen, Willemskade | ||
Hoogeveen, Centrum | ||
Hoogeveen, Station NS |