Lijn 316 Leek Industriepark - Groningen CS
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 17 dec 2010 om 12:09 (Lijn 316 Leek Oldebertweg - Groningen CS hernoemd naar Lijn 316 Leek Industriepark - Groningen CS)
Buslijn 316 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Snelbus |
Formule | |
Materieel | Mercedes-Benz Integro |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 316 rijdt van Leek via Midwolde en Hoogkerk naar Groningen.
Route
Halte | ||
Leek, Industriepark | ||
Leek, Bousemalaan | ||
Tolbert, Auwemalaan | ||
Tolbert, Beelen | ||
Leek, Wethouder I. Hutstraat | ||
Leek, Nijenoertweg | ||
Leek, Euroweg | ||
Leek, Centrum | ||
Midwolde, Nienoordsrand | ||
Midwolde, Rijksweg A7 | ||
Hoogkerk, P+R Hoogkerk | ||
Groningen, Verzetstrijderslaan | ||
Groningen, Paterswoldseweg | ||
Groningen, Kamerlingh Onnesstraat | ||
Groningen, Centraal Station |