Lijn 301 Amsterdam Centraal Station - De Rijp Wollandje
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 14 nov 2011 om 20:13 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=301 |vervoerder=EBS |concessie=Waterland |lijnsoort=Streekbus |formule=R-net |materieel=Scania Omnicity, Scania Omnicity G |frequentie_s…')
Buslijn 301 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Waterland |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | Scania Omnicity, Scania Omnicity G |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-3x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 301 rijdt van Amsterdam via Schouw, Watergang, Ilpendam en Purmerend naar De Rijp.
Van maandag t/m zaterdag overdag eindigt 2x/uur een rit in Purmerend-Noord bij de M.L. Kingweg. Ook een enkele rit in de avonduren rijdt niet op dat traject.
In de avonden en het weekend wordt ook via het Buikslotermeerplein gereden.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Buikslotermeerplein | ||
Schouw, Splitsing | ||
Watergang, Pontje | ||
Watergang, Dorp | ||
Ilpendam, Jaagweg | ||
Ilpendam, Dorp | ||
Ilpendam, Purmerlandersteiger | ||
Purmerend, Vurige Staart | ||
Purmerend, Jan Blankenbrug | ||
Purmerend, Rozenstraat | ||
Purmerend, Tramplein | ||
Purmerend, Gedempte Singelgracht | ||
Purmerend, Gedempte Where | ||
Purmerend, Stadhuis | ||
Purmerend, Doplaan | ||
Purmerend, Wormerplein | ||
Purmerend, Wilgenhoek | ||
Purmerend, Sternstraat | ||
Purmerend, Aalscholverstraat | ||
Purmerend, M.L. Kingweg | ||
Purmerend, S. Allendelaan / M.L. Kingweg | ||
De Rijp, Julianalaan | ||
De Rijp, Fluytschip | ||
De Rijp, Wollandje |