Lijn 2 Hamm, Bahnhof Bockum-Hövel - Weiterbildungsforum
Buslijn 2 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Hamm |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hamm |
Materieel | MAN Lion's City Solaris Urbino |
Rijdt sinds | 18 juli 2021 |
Voorganger(s) | 2, 9, 22 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2 rijdt van Hamm Uhlenfeld via Hövel, Norden, Hauptbahnhof, Süden en Berge naar Rhynern.
Dienstregeling
- Doordeweeks na circa 21:00 uur en op zaterdag na circa 14:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.
- Doordeweeks tussen circa 9:00 en 20:00 uur en op zaterdag tot circa 14:00 uur wordt de halte Haselnußstraße 1x/uur in beide richtingen bediend. Daarbuiten wordt de halte altijd richting Hamm Hauptbahnhof bediend.
- Op zondag wordt tot circa 12:00 uur 2x/uur gereden tussen Hamm Hauptbahnhof en de halte Weiterbildungsforum en 1x/uur tussen Bahnhof Bockum-Hövel en Hamm Hauptbahnhof. Op zondag wordt tussen circa 12:00 en 21:00 uur tussen Hamm Hauptbahnhof en de halte Weiterbildungsforum afwisselend 1x/uur of 2x/uur gereden.
- De gehele week wordt na circa 20:00 uur niet meer gereden tussen de haltes Bahnhof Bockum-Hövel en Uhlenfeld/Wendeplatz.
Route
Halte | ||
Hamm, Bahnhof Bockum-Hövel | ||
Hamm, Im Sundern | ||
Hamm, Uhlenfeld/Wendeplatz | ||
Hamm, Hövel/Uhlenfeld | ||
Hamm, Finkenstraße | ||
Hamm, Höveler Friedhof | ||
Hamm, Schwienhorst | ||
Hamm, Berliner Straße | ||
Hamm, Friedrich-Ebert-Straße | ||
Hamm, Marinestraße | ||
Hamm, Hohenhöveler Straße | ||
Hamm, Christus-König-Kirche | ||
Hamm, Eichstedtstraße | ||
Hamm, Ulanenstraße | ||
Hamm, Flaßkamp | ||
Hamm, Bromberger Straße | ||
Hamm, Thorner Straße | ||
Hamm, Sorauer Straße | ||
Hamm, Schleswigstraße | ||
Hamm, Landwehrweg | ||
Hamm, Schottschleife | ||
Hamm, Schlagenkamp | ||
Hamm, Flugplatz/Lippeaue | ||
Hamm, Nordstraße | ||
Hamm, Allee-Center/Ritterpassage | ||
Hamm, Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Platz | ||
Hamm, Westentor | ||
Hamm, Alte Synagoge/Markt | ||
Hamm, Weststraße | ||
Hamm, Hans-Böckler-Platz | ||
Hamm, Königstraße | ||
Hamm, Ostenwall | ||
Hamm, Rathaus | ||
Hamm, Lilienstraße | ||
Hamm, Alleestraße | ||
Hamm, Evangelisches Krankenhaus | ||
Hamm, Zentralhallen | ||
Hamm, Hoop | ||
Hamm, Hamm/Süden | ||
Hamm, Ostdorfstraße | ||
Hamm, Betriebshof | ||
Hamm, Dürerstraße | ||
Hamm, Max-Planck-Straße | ||
Hamm, Heideweg | ||
Hamm, Albert-Einstein-Straße | ||
Hamm, Pilsheide | ||
Hamm, Am Rhynerberg | ||
Hamm, Ginsterweg | ||
Hamm, Eulenplatz | ||
Hamm, Weingarten | ||
Hamm, Rhynern/Mitte | ||
Hamm, Dohmwirthhof | ||
Hamm, Ostendorfstraße | ||
Hamm, Rosengarten | ||
Hamm, Haselnußstraße | ||
Hamm, Weiterbildungsforum | ||
Geschiedenis
Op 18 juli 2021 vonden in het busnetwerk van Hamm grote wijzigingen plaats. Lijn 2 werd vanaf Hamm Hauptbahnhof via de route van lijn 22 verlengd naar Rhynern. Tegelijkertijd werd in Norden de route van lijn 9 overgenomen. De oude route van lijn 2 in Norden werd overgenomen door de lijnen 10 en 11. Nieuw op lijn 2 was dat alle ritten met uitzondering van de ritten in de avonduren gingen rijden tussen Uhlenfeld en Bahnhof Bockum-Hövel en dat van en naar Hövel de frequentie op zaterdag na 14:00 uur werd verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur. Op het traject van en naar Rhynern werd niet langer doordeweeks tot middernacht 2x/uur gereden maar werd na circa 21:00 uur de frequentie verlaagd naar 1x/uur. Tevens werd de halte Flugplatz hernoemd in Flugplatz/Lippeaue, de halte An der Lohschule in Weiterbildungsforum en de halte Mensing in Ostendorfstraße.