Lijn 2 Groningen Station Noord - De Punt Busstation
Buslijn 2 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2 rijdt van station Groningen Noord via de Korrewegwijk, het Centrum, station Groningen, De Wijert, Eelderwolde, Paterswolde en Eelde naar De Punt.
Dagelijks rijdt de helft van het aantal ritten maar tot De Wijert. In de zomervakantie rijden deze ritten in z'n geheel niet.
Route
Halte | ||
Groningen, Station Noord | ||
Groningen, Abeelstraat | ||
Groningen, Iepenlaan | ||
Groningen, Van Oldenbarneveltlaan | ||
Groningen, Floresstraat | ||
Groningen, Poortstraat | ||
Groningen, Curacaostraat | ||
Groningen, Arubastraat | ||
Groningen, Sint Eustatiusstraat | ||
Groningen, Surinamestraat | ||
Groningen, Floresplein | ||
Groningen, J.C. Kapteynlaan | ||
Groningen, Riouwstraat | ||
Groningen, Brouwerstraat | ||
Groningen, Korenstraat | ||
Groningen, Oude Ebbingestraat | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Oosterstraat | ||
Groningen, Gelkingestraat | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Parkbrug | ||
Groningen, Brailleweg | ||
Groningen, Maaslaan | ||
Groningen, H. R. Holststraat | ||
Groningen, Van Schendelstraat | ||
Groningen, Jan Luykenstraat | ||
Groningen, P.C. Hooftlaan | ||
Groningen, Van Ketwich Verschuurlaan | ||
Groningen, Spieghelstraat | ||
Groningen, Geert Teispad | ||
Groningen, Bordewijklaan | ||
Groningen, Vestdijklaan | ||
Groningen, Van Ketwich Verschuurbrug | ||
Groningen, Sportlaan | ||
Groningen, Corpus Den Hoorn Zuid | ||
Groningen, Martini Ziekenhuis (hoofdingang) | ||
Groningen, Van Swietenlaan | ||
Groningen, Schweitzerlaan | ||
Groningen, Rotonde Martiniziekenhuis | ||
Groningen, Lepelaar | ||
Groningen, Hoornse Plas | ||
Eelderwolde, Elsborgpad | ||
Eelderwolde, Achterom | ||
Eelderwolde, Groningerweg 33 | ||
Paterswolde, Reigerlaan | ||
Paterswolde, Groningerweg 19 | ||
Paterswolde, Noordwijk | ||
Paterswolde, Vennerstraat | ||
Paterswolde, Burg. J.G. Legroweg | ||
Paterswolde, Raadhuislaan | ||
Eelde, Henri Dunantweg | ||
Eelde, Hortensiaweg | ||
Eelde, O. Eerelmanweg | ||
Eelde, Verdiweg | ||
Eelde, E. v/d Laanhuis | ||
Eelde, Kerkhoflaan | ||
Eelde, Kosterijweg | ||
Eelde, Eskampenweg | ||
Eelde, Steenakkersweg | ||
Eelde, Vosbergen | ||
Eelde, Ingang Airport | ||
Eelde, Airport | ||
Eelde, Burg. J.G. Legroweg 75 | ||
De Punt, Busstation |
Geschiedenis
Op 5 januari 2014 werden de ritten van lijn 1 opgenomen in deze lijn. De frequentie werd hierdoor verhoogd naar 4x/uur op maandag t/m zaterdag en naar 2x/uur 's avonds en zondag. De helft van het aantal ritten ging hierdoor tot De Wijert-Zuid rijden.