Lijn 279 Alkmaar Station NS - Amsterdam Marnixstraat
Voormalige nachtbuslijn 279 | |
Vervoerder(s) | NZH (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio's | Alkmaar, Haarlem-IJmond, Amsterdam |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 3x/nacht |
Zaterdagnacht | 3x/nacht |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 279 reed van Alkmaar via Heiloo, Limmen, Castricum, Heemskerk, Beverwijk en Halfweg naar Amsterdam.
Route
Halte | ||
↓ | Alkmaar, Station | |
Alkmaar, Molenbuurt | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Vierstaten | ||
Alkmaar, Kooimeerlaan | ||
Heiloo, Slimpad | ||
Heiloo, Zevenhuizerlaan | ||
Limmen, Krommelaan | ||
Limmen, Kerkweg | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Handelstraat | ||
Castricum, Prinses Beatrixstraat | ||
↓ | Castricum, Station | |
Castricum, Sportpark | ||
Heemskerk, Oosterstreng | ||
Heemskerk, Kraayenhofflaan | ||
Beverwijk, Augustinuscollege | ||
Beverwijk, De Nieuwe Slof | ||
Beverwijk, Breestraat | ||
↓ | Beverwijk, Station | |
Halfweg, Oranje Nassaustraat | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
↓ | Amsterdam, Marnixstraat |