Lijn 26 Middelburg Loskade - 's-Heerenhoek R.K. Kerk
Voormalige buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | ZWN (1993 - 1994), ZWN-Groep (1994 - ...) |
Regio | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1993 t/m ... |
Voorganger(s) | 26 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 26 reed van Middelburg via Arnemuiden, Lewedorp en Nieuwdorp naar 's-Heerenhoek.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Middelburg, Loskade | ||
Middelburg, Station | ||
Middelburg, Centrum Vakopleidingen | ||
Arnemuiden, Gerstakker | ||
Arnemuiden, Brakenburg | ||
Arnemuiden, Clasinastraat | ||
Lewedorp, Dorp | ||
Nieuwdorp, Oranjeplein | ||
's-Heerenhoek, R.K. Kerk |
Geschiedenis
Op 23 mei 1993 werd de route van lijn 26 beperkt tot het traject Middelburg - 's-Heerenhoek en kwam tevens de bediening van Nieuw- en St. Joosland te vervallen. Op het overgebleven traject ging de lijn van maandag t/m vrijdag overdag wel 1x/uur rijden i.p.v. de voormalige 1x per 2 uur. Op de overige tijdstippen bleef de dienstregeling praktisch ongewijzigd bestaan. Doorgaande reizigers naar Goes moesten voortaan in 's-Heerenhoek overstappen op lijn 23. Alleen tussen 's-Gravenpolder en Nisse bleven onder het lijnnummer 35 nog enkele ritten rijden.
Op 29 mei 1994 kwam de bediening van station Arnemuiden te vervallen vanwege het geringere aantal in- en uitstappers. Tevens werd de dienstregeling op zaterdag uitgebreid met vroegere en latere reismogelijkheden in beide richtingen.
Op 1 november 1994 fuseerden Westnederland en ZWN tot het nieuwe ZWN-Groep. Per 28 mei 1995 kwam een eerste nieuwe dienstregeling uit onder deze nieuwe vervoerder. Deze lijn bleef echter ongewijzigd rijden.